Bokhylla, 1950/60-tal, teak, skrivskiva, skåpdel, 4 st lådor Höjd 167 cm, bredd 110 cm, djup 42 cm, nyckel saknas, några lådor tröga, 2 små fanerskador, repor Avslutas 2024-10-14 18:07:00
Aktuellt bud
125 kr
Auktionen avslutas om
LÄGG DITT BUD
Bud är bindande enligt användarvillkoren. Vid köp tillkommer inropsavgift 20 % + slagavgift 40 skr.
Högsta belopp att betala vid köp inklusive avgifter skr.
Betalning och hämtning inom 7 dagar.
Utlämning onsd + torsd efter auktionen och månd veckan därpå, 15-18.
Medtag gärna eget packmatrial och bärhjälp för tyngre objekt.
Organisationsnummer 599138-4697
Besöksadress Bondegatan 1 662 30 Åmål
Kontakt Telefon: 073-0687198 E-post: ewa.aa@telia.com