NR 18
Karmstol, 1950/60-tal, ek, Albin Johansson & söner, Hyssna
Sh 43 cm, rh 78 cm, torkad sits, benslitage, mindre färgfläckar
Avslutas
Aktuellt bud

325 kr

Auktionen avslutas om
LÄGG DITT BUD

BUDHISTORIK
Uppdatera

Organisationsnummer
599138-4697
Besöksadress
Bondegatan 1
662 30 Åmål
Kontakt
Telefon: 073-0687198
E-post: ewa.aa@telia.com
Kontouppgifter
Bg 5247-5936
1236147862
SE3080000843190531472751
SWEDSESS

Copyright CJE Programutveckling