NR 37
SOFFBORD MED TIDNINGSHYLLA, TEAK, 1950/60-TAL
Ben i bok, en av kortsidorna med slitage, h 56 cm, l 120 cm, b 60 cm
Försäljningen omfattas av Följerätt
Avslutas
Aktuellt bud

125 kr

Auktionen avslutas om
LÄGG DITT BUD

BUDHISTORIK
Uppdatera

Organisationsnummer
559138-4697
Besöksadress
Bondegatan 1
662 30 Åmål
Kontakt
Telefon: 073-0687198
E-post: ewa.aa@telia.com
Kontouppgifter
Bg 5247-5936
1236147862
SE3080000843190531472751
SWEDSESS

Copyright CJE Programutveckling