NR 5
FRIDEBORG BRYTH (1910-2007), "VID FÖNSTER"
Olja på duk, sign. F Bryth 75, 77x102 cm
Försäljningen omfattas av Följerätt
Avslutas
Aktuellt bud

550 kr

Auktionen avslutas om
LÄGG DITT BUD

BUDHISTORIK
Uppdatera

Organisationsnummer
559138-4697
Besöksadress
Bondegatan 1
662 30 Åmål
Kontakt
Telefon: 073-0687198
E-post: ewa.aa@telia.com
Kontouppgifter
Bg 5247-5936
1236147862
SE3080000843190531472751
SWEDSESS

Copyright CJE Programutveckling