NR 4
SKRIVBORD, 1940-TAL, ÅTVIDABERGS INDUSTRIER
Ek, alm, rundade kanter, etikettmärkt, slitage, fläckar, nyckel saknas, högra sidan låst, h 77 cm, b 90 cm, l 190 cm
Avslutas
2026-02-09 18:01:00
Aktuellt bud

0 kr

Auktionen avslutas om
LÄGG DITT BUD

BUDHISTORIK
Uppdatera

Organisationsnummer
559138-4697
Besöksadress
Bondegatan 1
662 30 Åmål
Kontakt
Telefon: 073-0687198
E-post: ewa.aa@telia.com
Kontouppgifter
Bg 5247-5936
1236147862
SE3080000843190531472751
SWEDSESS

Copyright CJE Programutveckling