NR 3
TOMTE MED LYKTA, HEISSNER, W-GERMANY
1970-tal, terrakotta, h 42 cm, lyktan med lagningar
Avslutas
2026-02-09 18:00:00
Aktuellt bud

100 kr

Auktionen avslutas om
LÄGG DITT BUD

BUDHISTORIK
Uppdatera
12026-01-31 20:01:05100

Organisationsnummer
559138-4697
Besöksadress
Bondegatan 1
662 30 Åmål
Kontakt
Telefon: 073-0687198
E-post: ewa.aa@telia.com
Kontouppgifter
Bg 5247-5936
1236147862
SE3080000843190531472751
SWEDSESS

Copyright CJE Programutveckling